Перчатки нитриловые

Перчатки  нитриловые черного цвета S

Рукавички нітрилові Nitrylex чорного кольору неприпудрені оглядові i захисні Рукавички Nitrylex® BLACK не містять пудри, а також латексу, мінімізуючи при цьому ризик подразнення шкіри. Рукавички призначені для осіб схильних до алергії або вразливих на вироби з латек..

Перчатки нитриловые черного цвета S

В наличии 719933205

650.00грн

Перчатки нитриловые IGAR без пудры нестерильные 200штук

Нитриловые перчатки IGAR с текстурой на кончиках пальцев, нестерильные без пудры В упаковке 200 штук — 100 пар Размеры - ХS (5-6) Технические характеристики: • Синтетическая альтернатива латекса • Изготовлены из нитрил-бутадиенового каучука. • Перчатка без пудр..

Перчатки нитриловые Nitrylex неприпудренные розовые L

Рукавички нітрилові Nitrylex неприпудрені рожевого кольору з внутрішнім косметичним покриттям (колаген та алантоїн), особливо рекомендуються для осіб з сухою, шорсткою та вразливою на подразнення шкірою на долонях рук. • тип рукавичок: оглядові, захисні, нестерильні • сировин..

Перчатки нитриловые Nitrylex неприпудренные розовые S

Рукавички нітрилові Nitrylex неприпудрені рожевого кольору з внутрішнім косметичним покриттям (колаген та алантоїн), особливо рекомендуються для осіб з сухою, шорсткою та вразливою на подразнення шкірою на долонях рук.• тип рукавичок: оглядові, захисні, нестерильн..

Перчатки нитриловые Nitrylex черного цвета XS

Рукавички нітрилові Nitrylex чорного кольору неприпудрені оглядові i захисні  Рукавички Nitrylex® BLACK не містять пудри, а також латексу, мінімізуючи при цьому ризик подразнення шкіри. Рукавички призначені для осіб схильних до алергії або вразливих на вироби з лат..

Перчатки нитриловые Nitrylex черного цвета XS

В наличии 756291781

500.00грн

Перчатки нитриловые SFM  полностью текстурированные нестерильные 100штук

Рукавички НІТРИЛОВІ SFM нестерильні неприпудрені повністю текстуровані (100шт/уп) Призначені: для робіт в медицині, стоматології, лабораторіях, при алергії на натуральный латекс. Відмінний вибір для тих, кому в своїй роботі необхідно використовувати як ..

Перчатки нитриловые SFM текстурированные без пудры

Спецификация размеров: XS (5-6), S (6-7), M (7-8), L (8-9). Упаковки бывают : по 50 пар (100шт) и 100 пар (200шт) уточняйте Характеристики Предназначены для работ в медицинских целях, стоматологии, лабораториях, при аллергии на натуральный латекс. Отличный выбор ..

Перчатки нитриловые без рудры  Fortius Pro фиолетовые 100штук размер Л

Рукавички нітрилові Fortius Pro  неприпудрені оглядові i захисні рукавички нестерильні  фіолетові  Рукавички нітрилові пастельно зеленого кольору призначені для стоматологічного сегменту, а також для прихильників нетипових кольорів рукавичок. Рукавички виро..

Перчатки нитриловые розовые нестерильные

Рукавички нітрилові з текстурою на пальцях без пудри, нестерильні, ніжно рожевого кольору Рукавички СФМ не містять пудри, а також латексу, мінімізуючи при цьому ризик подразнення шкіри. Рукавички призначені для осіб схильних до алергії або вразливих на вироби з латексу.т..

Перчатки нитриловые розовые нестерильные

В наличии 993010408

570.00грн

Перчатки нитриловые черные нестерильные

Рукавички нітрилові з текстурою на пальцях, без пудри, нестерильні, чорного кольору Рукавички СФМ не містять пудри, а також латексу, мінімізуючи при цьому ризик подразнення шкіри. Рукавички призначені для осіб схильних до алергії або вразливих на вироби з латексу. тип ру..

Перчатки нитриловые черные нестерильные

В наличии 841248747

620.00грн

Перчатки смотровые нитриловые Nitrylex черного цвета

Рукавички нітрилові Nitrylex чорного кольору неприпудрені оглядові i захисні  Рукавички Nitrylex® BLACK не містять пудри, а також латексу, мінімізуючи при цьому ризик подразнення шкіри. Рукавички призначені для осіб схильних до алергії або вразливих на вироби з латексу. ..

Перчатки смотровые нитриловые Nitrylex черного цвета M

Рукавички нітрилові Nitrylex чорного кольору неприпудрені оглядові i захисні  Рукавички Nitrylex® BLACK не містять пудри, а також латексу, мінімізуючи при цьому ризик подразнення шкіри. Рукавички призначені для осіб схильних до алергії або вразливих на вироби з латексу..

Показано с 1 по 12 из 12 (всего 1 страниц)

Обратный звонок